Betfair Sosyal Medya Hesapları – Betfair İletişim Bilgileri

Betfair Sosyal Medya Hesapları

Betfair ailesi, sosyal medya hesapları ile de göz doldurmaya devam ediyor ve bu sayede iletişim konusunu da daha profesyonel hale getirdiklerini görebiliyoruz. Günlük paylaşımlar ve yine bu adresler üzerinden yapılan bonus etkinlikleri ile birlikte fark yaratıyorlar. Dilerseniz Betfair sosyal medya hesaplarına ve bu adreslere hep birlikte göz atalım.

Betfair Facebook

Firma hakkında bilgi almak ve güncel paylaşımları daha yakından takip etmek için sizler de Betfair Facebook adresine https://www.facebook.com/BetfairP0KER bağlantısını kullanarak ulaşabilir ve dilerseniz takip edebilirsiniz. Sosyal medya yönetiminde gayet başarılı olduklarını düşünüyoruz ve bu başarıyı gözler önüne seriyorlar.

Betfair Facebook hesabı düzenli olarak içerik paylaşımı yapıyor ve kullanıcılarını siteye dair bilgiler ile bir araya getiriyor. Dilerseniz hemen şimdi ziyaret edebilir ve takibe alabilirsiniz.

Betfair Twitter

En aktif hesaplarından biri ve Betfair Twitter adresi şu an için fenomen bir hesap olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de dilerseniz https://twitter.com/Betfair bağlantısını kullanarak bu adresi takibe alabilir ve güncel paylaşımlara tanıklık edebilirsiniz. Yeni dönemde daha fazla takipçiye erişim sağlayacaklarını düşünüyoruz.

Sosyal medya yönetiminde başarılı bir ekibe sahip durumdalar ve bu ekip ile tanıştığınızda sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlıyor olacaksınız. Ayrıca bonus fırsatları ile de bu hesabı daha eğlenceli ve keyifli hale getirdiklerini unutmamak gerekiyor.

Betfair Youtube

Birçok farklı sosyal mecrada olduğu gibi Youtube’da da yerini almış durumda. https://www.youtube.com/user/Betfair bağlantısını kullanarak sizler de Betfair Youtube kanalına tanıklık edebilir ve tanışabilirsiniz. Nasıl para yatırabileceğiniz ve aynı zamanda nasıl çekim yapabileceğiniz gibi soruların vidyolu anlatımı karşınıza çıkıyor ve bir tek tık ile sizler de bilgi alabiliyorsunuz.

Betfair Youtube kanalı oldukça aktif ve düzenli olarak içerik paylaşmaya devam ediyorlar. bu tür alanlarda yer alıyor olmaları firmayı daha vizyon sahibi bir marka olarak karşımıza çıkartıyor. Henüz inceleme şansınız olmadıysa eğer sizler de bir an önce yerinizi alabilir ve abone olarak destek verebilirsiniz. Profesyonel bir sosyal medya ekibi ile fark yarattıklarını da bir kez daha hatırlatmak isteriz.